Увага! Щоб побачити оптові/дроп ціни - потрібна реєстрація. Детальніше...

0
Всі товари
0

Увага! Щоб побачити оптові/дроп ціни - потрібна реєстрація. Детальніше...

Назва мобільного заголовка телефону

Умови для оптових клієнтів

Дорогі гості сайту!

Для того, щоб стати нашим оптовим клієнтом, вам потрібно зареєструватися у нас як "оптовий клієнт". Після цього вам будуть відкриті ОПТОВІ ЦІНИ. А також ви будете бачити усі свої замовлення, суми та розмір знижки в Особистому кабінеті.

enlightened Суми мінімального замовлення у нас немає!

enlightened Замовлення приймаються будь-яким зручним для Вас способом: на сайті через кошик (самостійно в будь-який зручний для Вас час), по телефону (згідно графіку роботи наших менеджерів) або по Viber.

enlightened Замовлення намагаємося опрацювати в день надходження (якщо замовлення надійшло після16:00, то на наступний день). Винятком можуть бути періоди акцій, перед святами, в сезон замовлення можуть оброблятися з невеликою затримкою (до 2-х днів). Про це ми намагаємося попередити в тексті після оформлення замовлення або рядком, що біжить на сайті. Замовлення опрацьовуємо в порядку черги, Вам потрібно дочекатися повідомлення на Viber або дзвінка від наших менеджерів. Ми обов'язково з вами зв'яжемося в найкоротші терміни!

enlightened Для клієнтів, які купують середнім та великим оптом, ми робимо ЗНИЖКУ (знижка накопичувальна, замовлення підсумовуються за 1-2 місяці):

2 000 грн. - 2%

4 000 грн. - 3%

8 000 грн. - 4%

15 000 грн. - 5%

30 000 грн. - 6%

50 000 грн. - 7%

100 000 грн. - 10%

150 000 грн. - 13%

більше 250 000 грн. - 15% 

 

 Примітки для оптових покупців:

  1. Трусики продаються упаковками. В 1 упаковці 10 трусиків одного розміру різних кольорів (мікс фасують на фабриці). Залежно від обраної Вами моделі в упаковці може бути від 3 до 10 кольорів. Деякі моделі випускаються пачками одного кольору, також багато моделей можна купити від 5 штук (це вказано на сторінці товару).
  2. Трусики-тижневки (рос. "недельки") продаються упаковками. В упаковці 7 трусиків одного розміру різних кольорів. Щоб отримати оптову ціну, Вам необхідно замовити у нас ростовку тижневок, тобто 3-4-5 упаковок всіх розмірів (наприклад, S, М, L, ХL, 2ХL - по 1 штучці кожного розміру). Один розмір Ви можете придбати за роздрібною ціною.
  3. Комплекти для дому та сну, а також туніки та сорочки продаються ростовкой по 3 або 4 шт., в залежності від обраної Вами моделі. Один розмір Ви можете придбати за роздрібною ціною.

 

Ми завжди лояльні та дбайливі до наших постійних клієнтів!

Будемо раді взаємовигідній співпраці!