Увага! Щоб побачити оптові/дроп ціни - потрібна реєстрація. Детальніше...

0
Всі товари
0

Увага! Щоб побачити оптові/дроп ціни - потрібна реєстрація. Детальніше...

Назва мобільного заголовка телефону

Умови для дропшипперів

Дропшиппінг (Dropshipping) - це система ритейлу, заснована на бізнес-моделі, при якій оформлення і оплата проводиться у безпосереднього продавця (ритейлера), а товар відправляється клієнту прямо від виробника. У більшості випадків, подібна схема ведення бізнесу стосується сфери продажів товарів через інтернет. Сам термін «Dropshipping», з англійської мови перекладається як «Пряма поставка».
Простими словами, Дропшиппінг - це така модель бізнесу, при якій інтернет-магазин може продавати різні товари, попередньо не закуповуючи їх, та не маючи їх в наявності на власному складі. За фактом, такий продавець є посередником між виробником та клієнтом, але сам він не закуповує товари для подальшого перепродажу. В його обов’язки входить створення торгового майданчика, його маркетингова розкрутка, розміщення на ньому товарних позицій, обробка замовлень та оплат. Всі інші послуги по комплектації замовлення та його доставку до кінцевого споживача бере на себе виробник.

Наші майбутні партнери!                                                                                                                                                                                                               

Для роботи з нами по системі "дропшиппінг" вам необхідно:

1 - зареєструватися на нашому сайті, як дропшиппер. Після чого вам будуть доступні ДРОП ЦІНИ.

2 - надіслати нам на Viber (098) 909 25 25 посилання на Ваш торгівельний майданчик  в (Instagram, Facebook, Prom, Kidstaff, Клумба и т.д. або надіслати скрін Вашої групи у Viber, якщо збираєте СП чи продаєте через спільноти).

3 - оформляєте замовлення на нашому сайті через "Корзину"(на своє прізвище та ім"я). В коментарях до замовлення вказуєте номер ТТН на вашого клієнта. Піісле чого з Вами зв"язується менеджер, підтверджує наявність, надсилає вам суму та реквізити.

Доставка по Україні ТК «Нова Пошта». Ви робите ТТН в особистому кабінеті самостійно, (відправника вказуєте свої ПІБ, м. Хмельницький, склад №6), стосовно ваги, можете уточнити в нас, оплата 100% на розрахунковий рахунок Приватбанку.

Намагаємося оперативно реагувати на замовлення, зорієнтувати за наявністю та розмірами! З нами працювати дуже легко та комфортно!

Будь ласка, обов'язково ознайомтесь з умовами повернення та обміну товару!

Якщо у Вас виникли будь- які питання, ми з радістю дамо на них відповідь.

Будемо раді нашій взаємовигідній співпраці!