Назва мобільного заголовка телефону

Усі види оплати

НАЛОЖЕНЫЙ ПЛАТЕЖ

Післяплата

ОПЛАТА НА КАРТУ/ НА РС

ОПЛАТА НА КАРТУ/ НА РР

WAYFORPAY

WAYFORPAY

НАЛИЧНЫМИ ПРИ САМОВЫВОЗЕ

ГОТІВКОЮ ПРИ САМОВИВОЗІ

1. Оплата після отримання замовлення на пошті (післяплата)

 

Оплата готівкою при отриманні у відділенні обраного Вами перевізника або кур'єру при адресній доставці можлива ТІЛЬКИ ПРИ ОБОВ'ЯЗКОВІЙ ПЕРЕДОПЛАТІ у розмірі від 100 грн. (залежить від суми вашого замовлення). При відмові від посилки або якщо ви за нею просто не прийшли - ПЕРЕДОПЛАТА НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ! (ми використовуємо її на покриття транспортних та інших наших витрат)

*Примітка: у випадку оплати при отриманні покупець, крім вартості доставки, оплачує ще й комісію перевізника за повернення нам коштів.

 - У ТК "Нова пошта" комісія становить 20 грн. + 2% від суми замовлення.

 - У ЛК "Делівері" - 10 грн. + 2%  від вказаної суми накладеного платежа. Список міст, де можлива оплата при отриманні (Делівері).

- У "Укрпошті" - 2% від суми, але не менше ніж 10 грн.

 

2. Оплата на розрахунковий рахунок 

 

100% передоплата на розрахунковий рахунок Приватбанку (реквізити та суму ми відправляємо Вам після узгодження замовлення). До суми замовлення додається 1 грн. комісії Приватбанку автоматом при оплаті, Ви вже нічого не додаєте!

Оплату можна здійснити, як за допомогою інтернет-банкінгу будь-якого банку, через термінали Приватбанку або готівкою в касі будь-якого банку (розмір комісії уточнюйте).

Даний вид оплати є найоптимальнішим і вигідним для Вас, так як після оплати Ви просто приходите у відділення та забираєте Ваше замовлення, сплативши лише доставку.

enlightenedЯкщо Ви проводите оплату з Приватбанку, то до нас оплата зараховується упродовж години.

enlightenedЯкщо оплачуєте з іншого банку (Монобанк, ПУМБ, ОЩАДбанк та ін.), тоді оплата до нас зараховується від 6-ти до 12-ти годин.

Враховуйте, будь ласка, це і що відправка від нас можлива ЛИШЕ ПІСЛЯ ФАКТИЧНОГО ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ на наш розрахунковий рахунок!

 

3. WAYFORPAY 

При оформленні замовлення ви можете оплатити його ОНЛАЙН. Обираєте спосіб - Оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay.

Спосіб оплати

Перевіряєте суму платежу, ваші дані (електронну адресу та телефон). Комісія даним видом платежу складає - 2,5%

1 крок оплати

Далі - заходите в особистий кабінет Приват24.

2 крок оплати

Підтверджуєте вхід. В полі "Призначення" - вказуєте номер замовлення. Ще раз перевіряєте СУМУ та тиснете - "Оплатити"

3 крок оплати

Повідомлення про успішність/або неуспішність оплати прийде на вашу електронну пошту. Посилання на проведення оплати буде активне ще 24 години післе оформлення замовлення.

 

4. Самовивіз 

Для жителів м. Хмельницького:

При самовивозі з нашого складу оплата готівкою.